Üretim Süreci

Üretim Süreci

ÜRETİM

       Kaliteli ürünler üretmek Zaman Makina için birinci önceliktir. Bu nedenle firmamız, ürünlerin üretimini yüksek performanslı hassas CNC tezgahlar ile gerçekleştirmektedir.

     Talaşlı imalat bölümümüzde CNC yatay işleme merkezi, CNC dik işleme merkezi, üniversal torna, dik broş çekme presi, argon ve jeneratör kaynak makinaları bulunmaktadır.

      Üretimin her aşamasında yetenekli insan gücü ve ileri teknolojinin birliği ile gelişmekte olup modern hidrolik fikstürler ve uygun takımlarla, üretim adım adım kontrol edilerek minimum hata maksimum kalite felsefesine uygun üretim yapılmaktadır.

AR-GE

     Zaman Makina, endüstri sektöründe gelişmelere ve ihtiyaçlara uygun yeni ürünleri tasarlayabilmek üzere projeler geliştirmekte ve Ar-Ge yatırımlarını artırmaktadır. Bu kapsamda, firmamızdaki Ar-Ge bölümünde çalışan uzman personeller tarafından, tersine mühendislik, ürün modelleme, analiz süreçleri titizlikle yürütülür.

        Ayrıca, en önemli Ar-Ge kaynağının insan olduğu bilinciyle, uygun nitelikli personel istihdamı ve eğitimleri sürekli devam etmektedir.